close
تبلیغات در اینترنت
متفرقه
آخرین ارسال های انجمن
عنوان مطلب تعداد پاسخ ها تعداد بازدید ها آخرین پست دهنده
مبحث بانک در#c 1 60 irancsharp
امتحانام نزدیکه 2 82 alim1373
اشکامو پاک کردم 0 35 alim1373
آشنایی با یکی از خطرناکترین شبکه های شیعی وحدت ستیز 0 47 alim1373
فلسفه قيام امام حسين 0 33 alim1373
تحلیل وبررسی آموزش وپرورش ژاپن و ایران 0 14032 alim1373
روانشناسی رنگها 0 39 alim1373
آنچه که نباید به کودکان گفت 0 34 alim1373
معرفی رشته علوم تربیتی 0 46 alim1373
پیامک 10 0 47 nouri
حدیث فضیلت روز عرفه 0 27 saman20
پیامک 4 1 110 ashkan
پیامک 9 0 45 nouri
پیامک 8 0 82 nouri
پیامک 7 0 39 nouri
پیامک 6 0 31 nouri
پیامک 5 0 32 nouri
پیامک 3 0 49 nouri
پیامک 2 0 47 nouri
پیامک 1 0 43 nouri
سوال؟؟؟

به نام خدا

سلام دوستان عزیز

ترم چهارم ورودی های۹۱ و ترم دوم ورودی های ۹۲ تموم شده تا چند روز آینده ترم جدید شروع میشه و ورودی های جدید هم وارد دانشگاه میشن.اما یه سوالی ذهن من و مشغول کرده خوشحال میشم دوستان هم به این سوال جواب بدن.

سوال من اینه: « از زمان ورود به این دانشگاه چه چیزی یاد گرفتید که در زندگی شما تاثیر داشته است؟ »

دوستان این تاثیر میتونه مثبت باشه یا منفی. اگر کسی چیزهایی که یاد گرفته بیشتر از یکی هم هست همه رو بگه.

اولی رو خودم میگم

«همه آدمها دشمنت هستند تا زمانی که خلاف اون ثابت بشه»

یاعلی


طبقه بندی: دانشجویی، متفرقه،
برچسب ها:سوال،،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 23

[ دوشنبه 20 بهمن 1393 ] [ 16:2 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

مصاحبه دکتر مهر محمدی در خصوص لغو قانون متعهدین خدمت

به نام خدا

آقای مهر محمدی اعلام کردند که در طیچند روز آینده موضع گیری رسمی خود را در خصوص لغو قانون متعهدین خدمت در آموزش و پرورش را طی اطلاعیهای اعلام خواهدکرد.همچنین بیان کردند که در خصوص این موضوع مجلس شورای اسلامی تصمیم گیری خواهد کرد.(خب این مورد رو که خودمون میدونستیم)

مشاهده متن خبر

این خبر امروز 93/10/14 منتشر شده بی ربط به این جریانات لغو قانون متعهدین به خدمت نیست

به گزارش کارمند ایرانی، محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «وضعیت کمبود نیروی انسانی در دوره ابتدایی چگونه است؟» اظهار داشت: در دوره ابتدایی، معلمانی که از تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان گذر کرده باشند، کمبود داریم.

وی افزود: به خاطر همین کمبود و برای جبران کمبود معلم، تعدادی معلم از دوره متوسطه به ابتدایی آمدند، بخشی از شیفت مخالف آمدند و بخشی را از طریق بسته حمایتی مدارس غیر دولتی جبران کردیم و الان کلاس درس بدون معلم نداریم.

دیمه‌ور تصریح کرد: از سال ۱۳۹۵ دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش و پرورش می‌شوند و بعد از آن، هر سال ورودی دانشجومعلمان را به آموزش و پرورش خواهیم داشت.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص به‌کارگیری افراد بازنشسته در آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: امسال بخشنامه‌ای صادر شد تا افرادی که بازنشسته می‌شوند در صورت تمایل می‌توانند استمرار خدمت داشته باشند که عده قابل توجهی از همکاران قبول کردند و ماندند.

وی گفت: در سال ۱۳۹۶ تعداد بازنشستگان آموزش و پرورش از سنوات قبلی بیشتر خواهد بود و رقم قابل توجهی خواهد شد.

http://karmandirani.ir/?p=17457


طبقه بندی: معلمانه، دانشجویی، متفرقه، سیاسی،
برچسب ها:دکتر مهرمحمدی،مصاحبه،تعهد خدمت،دانشگاه فرهنگیان،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 23

[ شنبه 13 دي 1393 ] [ 19:33 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

لغو تعهدات و استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنکیان

[ پنجشنبه 11 دي 1393 ] [ 1:16 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

جزییات و دلایل ارائه یک پیشنهاد برای حذف قانون متعهدین خدمت در آموزش و پرورش


 

خسرو نظری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری درخصوص حذف قانون متعهدین به خدمت در دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: آقای نوبخت معاون نظارت راهبردی ریاست جمهوری نامه‌ای را به آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ارسال کرده‌اند که در این نامه موضوع حذف قانون متعهدین به خدمت در آموزش و پرورش مطرح شده است.

وی افزود: دولت در ارتباط با حذف تعهد خدمت دلایلی دارد که یکی از این دلایل تاکید می‌کند اگر نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش از طریق تعهد خدمت و با مکانیزمی که هم اکنون در حال اجراست وارد شود یعنی از همان لحظه ورود به دانشگاه با مدرک دیپلم تا کسب مدرک کارشناسی از تعهد خدمت در آموزش و پرورش بهره‌مند شود، هزینه‌های زیادی برای آموزش و پرورش به همراه دارد و نمی‌تواند نیروی کیفی لازم را تامین کند.

رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد:‌ قانون لغو متعهدین به خدمت در آموزش و پرورش به معاون اول رئیس جمهور پیشنهاد شده و در اختیار ما نیز قرار گرفته تا بتوانیم پیشنهادات خود را ارئه دهیم.

نظری افزود: اگر قانون متعهدین به خدمت لغو شود باید ظرفیت‌های دیگری در اساسنامه دانشگاه فرهنگیان لحاظ شود تا بتوان از ظرفیت این دانشگاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش‌وپرورش استفاده کرد که هم‌اکنون در حال طراحی پیشنهادات خود و ارائه آن به امور اداری هستیم.

 

وی گفت: یکی از پیشنهادات مطرح این است که در تمام رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرروش فارغ التحصیلانی در سطح کارشناسی وجود دارند که می‌توان با ارائه آموزش‌های لازم به این افراد طی یک دوره کوتاه مدت آنها را در آموزش و پرورش جذب کرد و خلأ مورد نیاز آموزش و پرورش در بحث نیروی انسانی را حل کرد البته روش‌های مختلف برای پذیرش دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

 


طبقه بندی: متفرقه،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 5

[ دوشنبه 8 دي 1393 ] [ 21:06 ] [ shokati ]

[ نظرات () ]

با پیگیری دو ساله انجمن ترویج علم ایران، 19 آبان ماه به عنوان روز جهانی «علم در خدمت صلح و توسعه» در مناسبت‌های تقویم رسمی کشور ثبت شد.

به گزارش خبرنگار علمی ایسنا، پس از کنفرانس جهانی علوم در سال 1999 میلادی، سازمان فرهنگی، علمی، آموزشی ملل متحد(یونسکو) و شورای بین المللی علوم از سال 2001(1380،)، دهم نوامبر برابر با 19 آبان ماه را به عنوان «روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، » اعلام کردند. تاکید بر اهمیت به کارگیری علوم در فرآیند توسعه کشورها و نیز کاهش شکاف میان علم و جامعه از اهداف این برنامه است و کوشش می شود تا توجه مردم را به اهمیت نقش علم در جهت پیشرفت جهان جلب کنند. یکی از دیگر از اهداف روز جهانی علم، بهره مند شدن آحاد مردم، بنا به تخصص و مهارت خود، از این روز است.

 

دکتر اکرم قدیمی، رییس انجمن ترویج علم ایران با اشاره به پیشنهاد و پیگیری‌های گسترده انجمن برای ثبت روز جهانی علم در تقویم رسمی کشور به مکاتباتی که از سال 1391 با وزارت علوم، شورای فرهنگ عمومی و سایر نهادهای ذی ربط صورت گرفته اشاره و از به ثمر نشستن این تلاش‌ها در مصوبه اخیر شورای فرهنگ عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی که این مناسبت را در تقویم رسمی سال 1394 درج کرده است اظهار داشت: روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، فرصتی را برای موسسات علمی، دولتها، اجتماعات مدنی و دانشمندان فراهم می­‌کند تا درباره صلح و توسعه که از اساسی­‌ترین مفاهیم اجتماعی است، به بحث و تبادل نظر بپردازند. در نگرش نوینی که یونسکو به آن اهتمام می ورزد، صلح تنها به معنای نبود جنگ میان دولتها نیست، بلکه می‌­تواند به معنای شرایط یک مدیریت ملی سازنده، حل و فصل اختلافات و ایجاد هماهنگی در روابط میان بخش­های مختلف نهادی یک جامعه باشد. بدیهی است جوامعی که از روش علمی سود می­‌جویند، می­‌توانند منظری مشترک برای نگاه به جهان بیابند و تلاش و تاکید خود را به جای اختلاف­ها بر اشتراک ها متمرکز کنند تا از این میان، شاید سرانجام صلح سر برآورد.

 

وی در گفت‌و‌گو با ایسنا، بهره‌مندی آحاد جامعه از ثمرات علم، فناوری و نوآوری، ایجاد بستر و فضای مناسب گفتمان پیرامون تاثیر علم، فناوری و نوآوری بر زندگی روزمره مردم، ایجاد تمهیدات لازم برای بازدید‌های عمومی از موزه‌های علم کشور، معرفی پیش کسوتان و شخصیت‌های علمی برجسته کشور، آشنا کردن دانش‌آموزان با مهارت‌ها و مشاغل علمی، بازدید عمومی از مراکز و نهادهای مؤثر در ایجاد تعامل بین علم، صلح و توسعه و معرفی برخی حوزه های علمی- پژوهشی جدید که موجب ارتقاء کیفیت عمومی زندگی می‌شود را از جمله رئوس اهداف و برنامه‌های انجمن در بزرگداشت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه عنوان کرد.

 

قدیمی در پایان با اشاره به برنامه های گسترده انجمن برای بزرگداشت روز جهانی علم در ایران که از دو سال پیش و طی یک هفته (19 تا 23 آبان ماه) با عنوان بزرگداشت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه و هفته ترویج علم در سطح ملی برگزار می‌شود، عموم نهادها و افراد علاقمند را به مشارکت در این برنامه ها دعوت کرد.

منبع خبر:http://www.isna.ir/fa/news/93072312599/


طبقه بندی: علمی ، دانشجویی، متفرقه،
برچسب ها:روز جهانی علم،، صلح،توسعه،
امتیاز : :: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5
تعداد بازدید مطلب : 34

[ چهارشنبه 23 مهر 1393 ] [ 17:3 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

گزارش فعالیت گروه جهادی کمیل

گروه جهادی کمیل در راستای خدمت رسانی به محرومین در سال 93 تشکیل و طی 7 روز به شناسایی مناطق مختلف منطقه ای از بخش قورچی باشی از توابع شهرستان خمین را برای فعالیت انتخاب نمود.و از تاریخ 9/5/93 سه نفر از اعضای گروه به عنوان پیش رو در محل مورد نظر مستقر گردیده و سایر اعضای گروه مرکب از 57 نفر از برادران و خواهران بسیجی واعضای هلال احمر در منطقه حضور یافتند و ازمورخ 12/5/93عملیات عمرانی شامل احداث سرویس بهداشتی مسجد روستای قلعه منصور تا حد سفت کاری ، احداث و تکمیل سرویس بهداشتی مدره روستای سوک نقاشی و رنگ کاری مدارس روستاهای چهارچشمه ،جوادیه و سیف الدین و امور تربیتی فرهنگی و هنری شامل کلاس زبان ،انگلیسی ،ریاضی ،خیاطی ،آشپزی ،قرآن ،احکام و ... در روستاهای برفیان ،دره گرم ، سوک ،فرقس ، جوادیه ، چهارچشمه آغاز و تا روز 23/5/93 ادامه داشته است و در این تاریخ کلیه اعضای گروه منطقه را ترک و به موطن خود مراجعت نموده اند.

جهت تقدیر از جهادگران اردوی زیارتی مشهد تدارک دیده شده است.

به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب ...طبقه بندی: اطلاعیه ها، معلمانه، دانشجویی، متفرقه،
امتیاز : :: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10
تعداد بازدید مطلب : 38

[ دوشنبه 14 مهر 1393 ] [ 10:8 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

مرد صالح و جوان در گورستان

يكى از صلحاى امت گويد: روزى به گورستانى نشسته بودم كه مردى جوان بسرعت بر ما گذشت ، گفتم : اين و امثال اين وبال مسلمانانند، چون شب شد در عالم رويا ديدم جنازه آن مرد را در ميان تابوت گذاشته ، پيش من آوردند و كاردى به من دادند و گفتند: ببر و بخور، نگفتم سبحان الله !من تاب به حال گوشت حيوانى را نخورده ام ، چگونه گوشت مردار با بخورم ؟ گفتند: مگر غيبت او را نکردى ؟ چرا گوشت او را نمى خورى ؟ چون عمل را جبرى ديدم گفتم : توبه كردم ، سپس تا يكسال به قبرستان مى رفتم تا او را ببينم كه بالاخره به او برخورد كردم ، بدون آن كه من از او طلب حليت كنم ، او به من گفت : توبه كردى ؟ تو را حلال كردم .

 


نام كتاب : مناظره زبان و اندامها مؤ لف : سيد حسين شيخ الاسلامى


طبقه بندی: فرهنگی، صرفا جهت اطلاع، مذهبی ، متفرقه، اجتماعی،
برچسب ها:دانشگاه شهید باهنر اراک، دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 24
تعداد بازدید مطلب : 22

[ جمعه 07 شهريور 1393 ] [ 22:6 ] [ 520577795 ]

[ نظرات () ]

نگاه زیبا


سلام دوستان ... داستانی خوندم که از خوندنش واقعا لذت بردم ..

امیدوارم شما هم خوشتون بیاد ..

 

صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود !

با خودش گفت : مثل اینکه امروز موهامو ببافم بهتره !

و موهاشو بافت و روز خوبی داشت !

فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو رو سرش مونده بود !

امروز فرق وسط باز میکنم ! این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت !

پس فردای اون روز فقط یک تار مو رو سرش مونده بود !

اوکی امروز دم اسبی میبندم ! همین کارو کرد و خیلی بهش میو .. مد !

روز بعد که بیدار شد ...

ادامه مطلب ...طبقه بندی: متفرقه،
برچسب ها:داستان، نگاه، زندگی،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 10
تعداد بازدید مطلب : 28

[ جمعه 24 مرداد 1393 ] [ 15:59 ] [ parisa ]

[ نظرات () ]

چشم ها راباید شست



 زن و مرد جوانی به محله جدیدی اسبا‌ب‌کشی کردند.

روز بعد ضمن صرف صبحانه، زن متوجه شد که همسایه‌اش درحال آویزان کردن رخت‌های شسته است و گفت:

«لباسها چندان تمیز نیست. انگار نمیداند چطور لباس بشوید. احتمالآ باید پودر لباس‌شویی بهتری بخرد.»

همسرش نگاهی کرد اما چیزی نگفت.

هربار که زن همسایه لباس‌های شسته‌اش را برای خشک شدن آویزان می‌کرد زن جوان همان حرف را تکرار می‌کرد تا اینکه حدود یک ماه بعد، روزی از دیدن لباس‌های تمیز روی بند رخت تعجب کرد و به همسرش گفت:

«یاد گرفته چطور لباس بشوید. مانده‌ام که چه کسی درست لباس شستن را یادش داده!»

مرد پاسخ داد: «من امروز صبح زود بیدار شدم و پنجره‌هایمان را تمیز کردم!»

زندگی هم همینطور است.

وقتی که رفتار دیگران را مشاهده می‌کنیم، آنچه می‌بینیم به درجه شفافیت پنجره‌ای که از آن مشغول نگاه کردن هستیم بستگی دارد. قبل از هرگونه انتقادی، بد نیست توجه کنیم به اینکه خود در آن لحظه چه ذهنیتی داریم و از چه زاویه ای در حال نگاه کردن هستیم .

به‌جای قضاوت کردن شاید لازم است قبلا چشمان خود را تمیز کنیم !....


طبقه بندی: متفرقه،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 6
تعداد بازدید مطلب : 25

[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 16:38 ] [ fadaei ]

[ نظرات () ]

افسردگی
 
اگر به تازگی، دچار افسردگی شدیدی شده باشید، قاعدتا دچار نا راحتی ها و شکست هایی در رفتارها و بینش هایتان به وجود خواهد آمد که، ممکن است باعث رنجش اطرافیانتان نیز شوید. در این قسمت به تشریح راه های تمرکز فکر و نیرو برای سامان دهی به وضعیت روحی، به منظور رسیدن به یک سطح قابل قبول خلقی و رهایی از افسردگی شدید، می پردازیم.
ادامه مطلب ...طبقه بندی: متفرقه،
برچسب ها:افسردگی، درمان افسردگی، معلمانه،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 6
تعداد بازدید مطلب : 56

[ چهارشنبه 25 تير 1393 ] [ 14:52 ] [ saman20 ]

[ نظرات () ]

نظر سنجی ۳

نظر سنجی این هفته درباره کانون ها و انجمن های 

شورای صنفی(علی رجبی)

کانون مهارتهای زندگی(بهنام محمدی)

انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات(حمید شوکتی بصیر)

انجمن آسیب های اجتماعی(آقای نادعلی)

می باشد.

منتظر نظرات شما دوستان هستیم

یا علی 


طبقه بندی: اطلاعیه ها، معلمانه، دانشجویی، آثار دانشجویی، صرفا جهت اطلاع، متفرقه،
برچسب ها:پردیس شهید باهنر اراک،شورای صنفی،کانون مهارت های زندگی،انجمن فناوری اط،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 17
تعداد بازدید مطلب : 22

[ پنجشنبه 05 تير 1393 ] [ 16:18 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

انتقاد آموزشی

 

چرا نمره های دانشجوها قابل‌قبول نیست...؟

ادامه مطلب ...طبقه بندی: معلمانه، دانشجویی، آثار دانشجویی، صرفا جهت اطلاع، متفرقه،
امتیاز : :: نتیجه : 2 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 22
تعداد بازدید مطلب : 35

[ دوشنبه 02 تير 1393 ] [ 20:51 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

سامانه جدید آموزش

سامانه جدید آموزش

http://education.cfu.ac.ir/index2.aspx

 

http://10.0.146.229


طبقه بندی: اطلاعیه ها، معلمانه، علمی ، دانشجویی، متفرقه،
برچسب ها:سامانه آموزش،دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اراک،پردیس شهید باهنر،،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 12
تعداد بازدید مطلب : 40

[ جمعه 30 خرداد 1393 ] [ 0:58 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

نظرسنجی ۲

به نام خدا

کانونها و انجمن های دانشگاه یجورایی یه پل ارتباطی بین دانشجوها و مسئولین دانشگاه هستند.

پس هم دانشجوها و هم مسئولین دانشگاه خواسته هایی از این کانون ها و انجمن ها دارند.

تصمیم گرفتیم به نوبت این کانونها و انجمن ها رو اعلام کنیم تا دوستان نظراتشون رو درباره فعالیتهای کانون ها و انجمن ها و مهم تر از اون دبیرانشون اعلام کنن.

این هفته این کانون ها و انجمن ها:

بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر (سبحان ملکی)

کانون هلال احمر (کامران نوری)

کانون هنرهای نمایشی و آوایی(سجاد اشتری)

انجمن تحقیق و پژوهش(حسین محمدی)

البته این نکته رو بگم که بسیج یه تشکل مستقله ولی خب چون با دانشجوها در ارتباطه توی نظر سنجی آوردیمش

نظرات شخصیتون رو هم میتونید درباره این افراد بگید 

هرهفته چهار کانون و انجمن رو اعلام میکنیم

یاعلی

 


طبقه بندی: اطلاعیه ها، معلمانه، علمی ، فرهنگی، دانشجویی، متفرقه،
برچسب ها:نظرسنجی،کانونها و انجمنها،بسیج،هلال احمر، هنرهای نمایشی و آوایی، تحقیق و پژوهش،دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اراک،پردیس شهید باهنر،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 28
تعداد بازدید مطلب : 24

[ پنجشنبه 29 خرداد 1393 ] [ 13:18 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

ثبت نام اردوی جهادی
به نام خدا
بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر در نظر دارد تا در تابستان سال جاری در یکی از مناطق محروم اردوی جهادی برگزار نماید.لذا از علاقه مندان به شرکت در این اردو میتوانند با مراجعه به وبلاگ پایگاه بسیج به نشانیbdfshba.blogfa.com یا بصورت حضوری و با مراجعه به آقایان سبحان ملکی و سجاد اشتری اعلام آمادگی و ثبت نام نمایند.
این اردو با همکاری کانون هلال احمر دانشگاه فرهنگیان برگزار میگردد و دانشجویان پردیس زینب کبری (س) که تمایل به حضور در این اردو را دارند نیز می توانند با مراجعه به خانم نرگس جعفری (وبلاگ امدادگران فرهنگ «http://emdadgaranfarhang.blogfa.com»اعلام آمادگی کنند و یا در وبلاگ هلال فرهنگ ثبت نام نمایند.
لازم به ذکر است این اردو به تنها با همکاری بسیج پردیس شهید باهنر و کانون هلال احمر هر دو پردیس برگزار میشود و ارتباطی با بسیج پردیس زینب کبری (س) ندارد.
یاعلی

طبقه بندی: اطلاعیه ها، فرهنگی، دانشجویی، متفرقه،
برچسب ها:اردوی جهادی،اردو،جهاد،پردیس شهید باهنر مرکزی،دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اراک،ثبت نام،، معلمانه،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 11
تعداد بازدید مطلب : 20

[ سه شنبه 27 خرداد 1393 ] [ 15:38 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

نظر سنجی.........

به نام خدا

سلام دوستان

از اونجا که در آغاز هر ترم مسئولین دانشگاه یک سری آمار و ارقام ارائه می کنند و در نظر سنجی سامانه آموزش هم جایی برای بازگو کردن نظرات درباره مسئولین نیست ماهم تصمیم گرفتیم یه نظر سنجی درمورد فعالیت های مسئولین در طول این سه ترم بزاریم.

نظرتون در باره مسئولین دانشگاه چیه و تا چه حد از فعالیت های آنها رضایت دارید(بالاخره دانشجو ها هم یک سری انتظارات از مسئولای دانشگاه دارن)ارتباطشون با دانشجویان خوب و کافی است یا نه؟(آخرش هم از بیست به هر نفر جداگانه نمره بدین)

رییس پردیس

معاون آموزشی

معاون فرهنگی

مسئول حراست

اگه کسی میخواد نظری درباره افراد دیگه هم بده نام فرد مورد نظر رو حتما ذکر کنه

دانشجویان هر پردیس در بالای نظرشون بنویسن که درباره مسئولین کدوم پردیس صحبت میکنند

تذکر مهم:دوستان عزیز لطف کنید حتما و حتما و حتما با رعایت کامل احترام صحبت کنید

یاعلی


طبقه بندی: اطلاعیه ها، معلمانه، دانشجویی، متفرقه،
برچسب ها:نظر سنجی،دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی،پردیس شهید باهنر،پردیس زینب کبری،مسئولان دانشگاه،معاون آموزشی،معاون فرهنگی،ریاست پردیس،حراست،سامانه آموزش،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 58
تعداد بازدید مطلب : 80

[ چهارشنبه 14 خرداد 1393 ] [ 14:8 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

......!!

 

 

تا میتوان دشمنی کرد چرا دوست باشیم؟؟؟

واقعا چرا؟؟؟

 

ادامه مطلب ...طبقه بندی: اطلاعیه ها، معلمانه، فرهنگی، دانشجویی، آثار دانشجویی، صرفا جهت اطلاع، متفرقه،
برچسب ها:دانسجو،دوستی،بسیج،دانشگاه فرهنگیان،پردیس شهیدباهنر،پردیس زینب کبری،ناحیه دانشجویی،رتبه،امتیاز،دشمنی،،
امتیاز : :: نتیجه : 2 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 31
تعداد بازدید مطلب : 27

[ سه شنبه 13 خرداد 1393 ] [ 22:43 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

حدس میزنین که....؟

 

 


طبقه بندی: دانشجویی، طنز سرا، متفرقه،
برچسب ها:دانشگاه فرهنگیان،کیه،دانشجو معلم،خنده،طنز،
امتیاز : :: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 18
تعداد بازدید مطلب : 19

[ جمعه 09 خرداد 1393 ] [ 23:37 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

چند کلام صحبت دانشجویی


به نام خدا

این ترم هم به پایان خود نزدیک می شود.پایانی که با خبری خوش برای دانشجویان همراه شد.

پس از گذشت سه ترم بالاخره دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تاسیس شد و آقای پیش ور به عنوان مسئول نهاد مقام معظم رهبری وارد پردیس شد. این خبر باعث شد تا موجی از شور و نشاط در دانشگاه ایجاد شود و امید و انگیزه را به دانشجویان بازگرداند.

در ابتدا به آقای پیش ور صمیمانه خیر مقدم می گوییم و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

دانشجویان امیدوارند تا آقای پیش ور با حمایت از دانشجویان برای ایجاد فضایی پرشور تر و با نشاط تر از فضای فعلی در کنار دانشجویان فعالیت کنند.

این ترم برای دانشجویان پردیس شهید باهنر ترمی امیدوارکننده بود.در ابتدای ترم با ورود آقای وروانی به عنوان کارشناس مسئول فرهنگی فضای فرهنگی دانشگاه تغییرات زیادی را در خود مشاهده کرد. بر خود واجب میدانم به نمایندگی از همه دانشجویان از زحمات بی دریغ و خالصانه و نیز حمایت های مؤثر و مفید ایشان تشکر کنم. دانشجویان امیدوارند با حضور آقای پیش ور این جریان ادامه پیدا کند و فضای دانشجویی شاد و پرنشاط و با رعایت دستورات اسلام داشته باشیم.

همه دوستان به حضور آقای پیش ور خوش بینند و با حضور ایشان آینده ای بهتر را برای دانشگاه پیش بینی میکنند.ان شاء الله همه اهداف حسنه دانشجویان محقق شود

یاعلی


طبقه بندی: دانشجویی، متفرقه،
امتیاز : :: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 9
تعداد بازدید مطلب : 18

[ چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393 ] [ 16:42 ] [ ashtari ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

آوازک