close
تبلیغات در اینترنت
دانشجو معلمان به گوش باشند
آخرین ارسال های انجمن
عنوان مطلب تعداد پاسخ ها تعداد بازدید ها آخرین پست دهنده
مبحث بانک در#c 1 59 irancsharp
امتحانام نزدیکه 2 80 alim1373
اشکامو پاک کردم 0 35 alim1373
آشنایی با یکی از خطرناکترین شبکه های شیعی وحدت ستیز 0 46 alim1373
فلسفه قيام امام حسين 0 32 alim1373
تحلیل وبررسی آموزش وپرورش ژاپن و ایران 0 13756 alim1373
روانشناسی رنگها 0 38 alim1373
آنچه که نباید به کودکان گفت 0 33 alim1373
معرفی رشته علوم تربیتی 0 45 alim1373
پیامک 10 0 45 nouri
حدیث فضیلت روز عرفه 0 26 saman20
پیامک 4 1 109 ashkan
پیامک 9 0 44 nouri
پیامک 8 0 81 nouri
پیامک 7 0 37 nouri
پیامک 6 0 30 nouri
پیامک 5 0 32 nouri
پیامک 3 0 48 nouri
پیامک 2 0 46 nouri
پیامک 1 0 42 nouri
عدم تایید صلاحیت حضور در کلاس در بیخ گوش شماست.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در خصوص تدوین پیش نویس منشور حقوقی دانشگاه فرهنگیان کشور نیز گفت :در گذشته در این راستا میثاق مدیریت روسای پردیس های دانشگاه فرهنگیان تدوین شده بود و اکنون نیز اقدام به تدوین منشور حقوق و تکالیف دانشجو معلمان کشور در دانشگاه فرهنگیان کرده ایم.

مهر محمدی افزود:این منشور شامل دو بند الف و ب در قالب حقوق و تکالیف حداکثری دانشحویان است که تا کنون پیش نویس منشور تدوین شده است و در حال رایزنی جهت تدوین قطعی آن هستیم.

وی با بیان اینکه بخش الف این منشور با بیش از 10 بند به بررسی حقوق حداکثری دانشجو معلمان می پردازد و از حق برخورداری از آموزش های کلاس ،حق دسترسی به فرصتهای گسترده کیفی برای کسب شایستگی های معلمان ،حق دسترسی به فرصت های گسترده کیفی برای کسب شایستگی های معلمان ،حق دسترسی به آموزش های غیر رسمی در امتداد شایستگی ها،حق مشارکت در فرآیندهای شکل گیری تصمیمان ناظر بر مدیریتی و حق اظهار نظر درباره مسادل گوناگون اجتماعی به ویِژه سیاسی تخت عنوان حقوق حداکثری این منشور نام برد.

وی اضافه کرد:از حق اظهار نظر دانشجویان درباره عملکرد مدیران دانشگاه ها در تمام سطوح ،برخورداری از محیط آموزشی آراسته در ابعاد انسانی و تحصیل در محیطی تنیده با فناوری های اطلاعاتی از دیگر بخش های بند الف این سند اسم برد.

اقای مهر محمدی با بیان اینکه پژوهش های دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان مغفول مانده است و در حاشیه قرار دارد اذعان کرد :اگر دانشگاه بخواهد دانشگاه باشد و به فکر تولید محوری علم باشیم باید به فعالیت ها و پروژه های پژوهشی بیشتر از این ها توجه شود و در این راستا حق برخورداری دانشجویان از فرصت های پژوهشی فردی و گروهی و همچنین استفاده از آموخته های نظری در حل مسائل ملی در این منشور گنجانده شده است.

وی با اشاره به اینکه همواره در قبال حقوق، تکالیفی نیز تعریف می‌شود، خاطرنشان کرد: رعایت موازین و آداب اسلامی در سلوک فردی و اجتماعی، سعی بلیغ در پوشش همه جانبه در دستیابی به شایستگی، معاونت در مدیریت از طریق برخورد مسوولانه با محدودیت‌های محیط و رعایت همه جانبه ضوابط و مقررات آموزش عالی در عرصه‌های گوناگون از جمله بندهای ابتدایی بخش ب این منشور تحت عنوان تکالیف حداکثری دانشجو معلمان است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور همچنین از فرصت‌آفرینی برای رشد و بالندگی و همکاری با مدیران و کارکنان واحدهای آموزشی در اجرای ضوابط و مقررات تحت عنوان دیگر تکالیف دانشجومعلمان نام برد.
منبع:ایسنا

 

 


طبقه بندی: معلمانه،
برچسب ها:دانشگاه شهید باهنر اراک، معلمانه، دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی،
امتیاز : :: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 28
تعداد بازدید مطلب : 15

[ پنجشنبه 06 شهريور 1393 ] [ 21:59 ] [ musavi ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

آوازک