close
تبلیغات در اینترنت
جشنواره رویش
آخرین ارسال های انجمن
عنوان مطلب تعداد پاسخ ها تعداد بازدید ها آخرین پست دهنده
مبحث بانک در#c 1 59 irancsharp
امتحانام نزدیکه 2 80 alim1373
اشکامو پاک کردم 0 35 alim1373
آشنایی با یکی از خطرناکترین شبکه های شیعی وحدت ستیز 0 46 alim1373
فلسفه قيام امام حسين 0 32 alim1373
تحلیل وبررسی آموزش وپرورش ژاپن و ایران 0 13756 alim1373
روانشناسی رنگها 0 38 alim1373
آنچه که نباید به کودکان گفت 0 33 alim1373
معرفی رشته علوم تربیتی 0 45 alim1373
پیامک 10 0 45 nouri
حدیث فضیلت روز عرفه 0 26 saman20
پیامک 4 1 109 ashkan
پیامک 9 0 44 nouri
پیامک 8 0 81 nouri
پیامک 7 0 37 nouri
پیامک 6 0 30 nouri
پیامک 5 0 32 nouri
پیامک 3 0 48 nouri
پیامک 2 0 46 nouri
پیامک 1 0 42 nouri
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در افتتاحیه ی همایش "رویش
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در افتتاحیه ی همایش "رویش":

معلم شایسته معلمی نیست که تک رو باشد؛ بلکه معلمی است که رهبری یک جمع را بر عهده بگیرد

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در افتتاحیه ی همایش

 

حجت الاسلام علیرضا صادق زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در گردهمایی "رویش" که صبح امروز 4 آذرماه در مجتمع فرهنگی و آموزشی آدینه برگزار شد، با گرامیداشت "هفته بسیج"، پیشاپیش روز دانشجو را به دانشجو معلمان تبریک گفت و افزود: دانشگاه فرهنگیان در راستای سند تحول بنیادین، مسولیت تربیت معلمان طراز اول جمهوری اسلامی را بر عهده دارد که این وظیفه سنگین از سوی نظام و رهبران نظام به این دانشگاه واگذار شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) "این دانشگاه بسیار مهم است؛ چرا که در آن تربیت و شخصیت معلمان شکل می گیرد." بر  اهمیت و جایگاه  دانشگاه فرهنگیان، تأکید کرد.

وی، در ادامه، به پیش بینی برنامه درسی "تربیت معلم" تاکید کرد و گفت: برنامه های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان باید با کیفیت عالی و نه متعارف برای دانشجو معلمانی که قرار است نسل آینده را پرورش دهند، پیش بینی شود.

حجت الاسلام صادق زاده با اشاره به اینکه سطح دانشگاه فرهنگیان باید از سایر دانشگاه های متعارف در سطح بالاتری باشد، تصریح کرد: در این دانشگاه قرار است شخصیت معلمان ساخته و پرداخته شود و در نتیجه باید از تمامی ظرفیت های موجود که یکی از آن ها "فعالیت های فرهنگی و اجتماعی" است، استفاده شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به این مطلب که فعالیت اجتماعی و فرهنگی، فعالیت فوق برنامه نیست، خطاب به دانشجو معلمان، گفت: این فعالیت ها جزو برنامه اصلی دانشگاه به شمار می رود؛ هرچند که اختیاری و انتخابی است، فعالیتی است که شما باید عاشقانه و داوطلبانه در آن مشارکت کنید.

وی در ادامه ی سخنان خود به سند چشم انداز و برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و افزود: این سند چشم انداز قرار است به زودی به تصویب هیات امنای دانشگاه برسد.

حجت الاسلام صادق زاده در ادامه بر بعد اجتماعی "حیات طیبه" و کار جمعی دانشجو معلمان تاکید کرد و گفت: ما باید در دانشگاه کانونی برای پرداختن به حیات طیبه ایجاد کنیم.

وی در ادامه با برشمردن صفات "معلم شایسته"، اظهار داشت: معلم شایسته معلمی نیست که تک رو باشد؛ بلکه معلمی است که رهبری یک جمع را بر عهده بگیرد. انجمن های علمی برای انجام کارهای گروهی بهترین فضا است، معتقدیم هدف دانشگاه از طریق کارگروهی محقق می شود.

حجت الاسلام صادق زاده از دانشجو معلمان فعال در عرصه فرهنگی، به عنوان نخبگان و پیش قراولانی نام برد که باید زمینه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را در دانشگاه ها ایجاد کنند.

وی از ساماندهی و بازنگری در آیین نامه های مربوط به تشکل های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها خبر داد و گفت: توسعه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی تشکل ها در دانشگاه ها از دیگر اقدامات ما در معاونت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان بوده است.


طبقه بندی: اطلاعیه ها،
برچسب ها:جشنواره رویش، دانشگاه شهید باهنر اراک، معلمانه، رویش،
امتیاز : :: نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4
تعداد بازدید مطلب : 39

[ چهارشنبه 05 آذر 1393 ] [ 19:13 ] [ نوری ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

آوازک