close
تبلیغات در اینترنت
جشنواره رویش در دانشگاه فرهنگیان
آخرین ارسال های انجمن
عنوان مطلب تعداد پاسخ ها تعداد بازدید ها آخرین پست دهنده
مبحث بانک در#c 1 59 irancsharp
امتحانام نزدیکه 2 80 alim1373
اشکامو پاک کردم 0 35 alim1373
آشنایی با یکی از خطرناکترین شبکه های شیعی وحدت ستیز 0 46 alim1373
فلسفه قيام امام حسين 0 32 alim1373
تحلیل وبررسی آموزش وپرورش ژاپن و ایران 0 13756 alim1373
روانشناسی رنگها 0 38 alim1373
آنچه که نباید به کودکان گفت 0 33 alim1373
معرفی رشته علوم تربیتی 0 45 alim1373
پیامک 10 0 45 nouri
حدیث فضیلت روز عرفه 0 26 saman20
پیامک 4 1 109 ashkan
پیامک 9 0 44 nouri
پیامک 8 0 81 nouri
پیامک 7 0 37 nouri
پیامک 6 0 30 nouri
پیامک 5 0 32 nouri
پیامک 3 0 48 nouri
پیامک 2 0 46 nouri
پیامک 1 0 42 nouri
محور های اصلی حوزه های فعالیت گردهمایی دانشجو معلمان فعال فرهنگی اجتماعی سراسر کشور
نشریات دانشجویی، کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی، انجمن های علمی، تشکل های اسلامی، شوراهای صنفی

محور های اصلی حوزه های فعالیت گردهمایی دانشجو معلمان فعال فرهنگی اجتماعی سراسر کشور

 

دکتر حسین دهقان، دبیر علمی همایش" رویش" با گرامیداشت "هفته بسیج" و تبریک به مناسبت "روز دانشجو" اظهار داشت: در این همایش 3 روزه 270 نفر از  دانشجو معلمان خواهر از 100 پردیس در سراسر کشور به همراه  32 نفر از کارشناسان فرهنگی حضور خواهند داشت.

دهقان معتقد است که اگر بناست شخصیت دانش آموزان و دانشجو معلمان را تحت تاثیر قرار دهیم و آن ها را برای شغل معلمی آماده کنیم، باید فعالیت آن ها را به سمت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی سوق دهیم.

به گفته دبیر علمی همایش، دانشجو معلمانی که در این همایش حضور دارند، فعالان حوزه فرهنگی اجتماعی دانشگاه ها هستند که در 5 حوزه  شامل؛ نشریات دانشجویی، کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی، انجمن های علمی، تشکل های اسلامی، شوراهای صنفی فعالیت می کنند.

وی درباره برگزاری کارگاه های آموزشی برای دانشجو معلمان در این همایش، گفت: در مجموع نزدیک به 175 کارگاه آموزشی برای دانشجو معلمان خواهر و برادر برگزار می شود.

دبیر علمی همایش با اشاره به اینکه این کارگاه ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند، افزود: یک دسته از این  کارگاه ها جنبه عمومی دارند و آموزش مهارت های ارتباطی مانند مدیریت گروه های کوچک از جمله آموزش هایی  است که به دانشجو معلمان ارائه می شود.

دهقان ادامه داد: دسته دوم؛ کارگاه های تخصصی هستند که به طور مثال چگونگی تنظیم خبر، چگونگی طراحی گام به گام یک نشریه و چگونگی نوشتن مقاله علمی  را آموزش می دهند.

دبیر علمی همایش رویش، سومین دسته از کارگاه ها را مربوط به توانایی ها و مهارت های حقوقی و اداری عنوان کرد و گفت: در این کارگاه دانشجومعلمان، تشکل ها، انجمن ها و نشریات با آیین نامه و دستورالعمل ها آشنا میشوند.

وی با بیان این مطلب که علاوه بر برگزاری کارگاه ها، بازدید ها و نشست های تخصصی برای دانشجو معلمان تدارک دیده شده است، اظهار داشت: در این راستا برای نشریات؛ بازدید از خبرگزاری پانا، برای فعالان کانون های محیط زیست؛ بازدید از پردیسان، برای انجمن های علوم پایه؛ بازدید از آسمان نمای تهران، برای فعالین تشکل ها؛ بازدید از جماران برای انجمن های علوم انسانی؛ بازدید از موزه ایران باستان، برای شورای صنفی؛ بازدید از دانشگاه صنعت و کانون های فرهنگی و هنری؛ بازدید از موزه هنرهای معاصر پیش بینی شده است.

دهقان همچنین از برپایی نمایشگاهی از آثار و  فعالیت های دانشجومعلمان در محل این همایش خبر داد و گفت:  در کنار برگزاری کارگاه ها و نشستها، نمایشگاهی از فعالیت های دانشجومعلمان  در محل برگزاری همایش در طبقه همکف برپا می شود که برای هر استان یک غرفه 6 متری در نظر گرفته شده است تا آثار خود را به نمایش بگذارند.

 وی با اشاره به برگزاری جلسه گفت و شنود دانشجو معلمان با ریاست دانشگاه فرهنگیان، اظهار داشت: پیش بینی شده جلسات همفکری دانشجو معلمان با یکدیگر در روز پنج شنبه 6 آذرماه برگزار و پس از آن یک نماینده از هر تشکل و انجمن مسائل و مشکلات خودشان را با رییس دانشگاه مطرح کنند.

شایان ذکر است؛ همایش "رویش" برای دانشجو معلمان خواهر از امروز، 4 آذرماه آغاز می شود و به مدت سه روز به طول می انجامد. همچنین برای دانشجومعلمان برادر، همایش از روز سه شنبه 11 آذرماه آغاز می شود و اختتامیه آن 13 آذرماه برگزار می شود.


طبقه بندی: اطلاعیه ها،
برچسب ها:دانشجو معلمان، جشنواره رویش،
امتیاز : :: نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4
تعداد بازدید مطلب : 84

[ چهارشنبه 05 آذر 1393 ] [ 19:16 ] [ نوری ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

آوازک